Rüyada Tutuklanıp Ağlamak

Rüyada tutuklanıp ağlamak herhangi bir sorun yaşamadan istenmeyen ve kendine rahatsızlık veren bir durumdan kurtulacağına, hasretin biteceğine, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine alamet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tutuklanıp ağlamak asla gururundan ödün vermeyeceğine, dertlerin biteceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, elindeki imkanların artacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına inanılır.

Rüyada tutuklanıp ağlamak çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, rızkının da çoğalacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, hak yolunda devam edeceğine, alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments