Rüyada Tüy Görmek

Rüyada tüy görmek açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin çok mutlu olacağına, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, bütçesinin genişleyeceğine, dertlerinden arınacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağzında tüy görmek kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada aslan tüyü görmek yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, mal mülk sahibi olunacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına alamettir.

Rüyada at tüyü görmek elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına yorulur.

Rüyada ayak tüyü görmek meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, daha rahat hissedeceğine, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada bacak tüy görmek kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada baykuş tüyü görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına alamet eder.

Rüyada belinde tüy görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına delalet eder.

Rüyada bikini bölgesini tüylü görmek hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bıyık tüyü görmek elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, aradığı kişiyi bulacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, bazı istenmeyen durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, evlerindeki huzurun artacağına alamettir.

Rüyada boynunda tüy görmek atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, ileri gideceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına işarettir.

Rüyada burun tüyü görmek hanesine güneş doğacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük tüy görmek alım zorluğu yaşamayacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada çenede tüy görmek yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada civciv tüyü görmek çok sevinip işinin başına geçeceğine, çevresinin genişleyeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına alamettir.

Rüyada deve tüyü görmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada dilde tüy görmek kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada domuz tüyü görmek yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına inanılır.

Rüyada elde tüy görmek hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yeni yollara girileceğine rivayet eder.

Rüyada ellerin üzerinde tüylü görmek kar elde edileceğine, zenginlik kazanacağına, mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek tüyü görmek geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına, kazancının ve rızkının garanti olacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada fare tüyü görmek çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir arzusunun gerçekleşeceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada göbekte tüy görmek çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, işlerine bereket geleceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına alamettir.

Rüyada göğsünde tüy görmek hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına delalet eder.

Rüyada gri tüy görmek büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada halı tüyü görmek kazancını bir kaç kat arttıracağına, yaşamının düzene gireceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada hayvan tüyü görmek işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hindi tüyü görmek ticaret hayatında sağlam bir yeri olacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, ticaretinin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada horoz tüyü görmek ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, kazancının çoğalacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada inek tüyü görmek hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada insan tüyü görmek hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, para sıkıntısının olmayacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına alamet eder.

Rüyada karga tüyü görmek yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada karnında tüy görmek yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kartal tüyü görmek insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine delalettir.

Rüyada kasık tüyü görmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada keçi tüyü görmek eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına işaret eder.

Rüyada kıl tüy görmek eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı tüy görmek kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, sabırla hayatına devam edeceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine yorumlanır.

Rüyada kol tüyü görmek sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, işlerinin büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada koyun tüyü görmek gelirinin çoğalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada kulak tüyü görmek tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada leylek tüyü görmek sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi tüy görmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına alamet etmektedir.

Rüyada maymun tüyü görmek az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, isteklerini yerine getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada memede tüy görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine alamet eder.

Rüyada mor tüy görmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ördek tüyü görmek kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, her şeyin fazlasına kavuşacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına, bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine işarettir.

Rüyada papağan tüyü görmek işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, işlerinin açılacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, iş yaşamında söz sahibi olacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe tüy görmek parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada renkli tüy görmek yeni bir aşka yelken açacağına, borçlarını ödeyeceğine, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi zararının giderileceğine, sevinç ve sürura yorumlanır.

Rüyada saç tüyü görmek sevdiklerinin kötü gününde arkalarında duracağına, vereceği yerinde kararların hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytan tüyü görmek biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, yeni ev eşyaları alınacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına delalettir.

Rüyada sırtta tüy görmek hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, kişinin muradına ereceğine, şansının ve bahtının açık olacağına inanılır.

Rüyada tavşan tüyü görmek sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tilki tüyü görmek mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, patron koltuğuna geçeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına tabir olunur.

Rüyada turuncu tüy görmek şansızlığın kırılacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada uçan tüy görmek daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, çok rahat edeceğine, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına alamet eder.

Rüyada uzamış tüy görmek her daim Allah yolunda yürüyeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, hayır duaları alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada vajinada tüy görmek rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada vücut tüyü görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bir şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, hayali kurulan eve ulaşmaya delalet etmektedir.

Rüyada yanakta tüy görmek aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yemekte tüy görmek hayatının zaferlerle dolacağına, iyilik yaparak ve insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine yorumlanır.

Rüyada yeşil tüy görmek hayırlı bir evlilik yapılacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, herkes tarafından takdir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yüz tüyü görmek iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, içinin rahatlayacağına, mutluluk dolu haberler alacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments