Rüyada Uçan Horoz Görmek

Rüyada uçan horoz görmek kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, hayata yeni bir başlangıç yapacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, gönül kapılarının açılacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin malının ve parasının büyüyeceğine, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, hayırlı kişilerle tanışılacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, çözümlere kavuşacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına yorulur.

Rüyada beyaz uçan horoz görmek gözyaşı döküleceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, yeni bir ortama girileceğine, tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük uçan horoz görmek kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, özel hayatının yolunda gideceğine, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, makbul olan mallara kavuşacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına rivayet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, her zaman aile içindeki desteği ve birliği koruyacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma ✨

Bizim iki horozumuz var bir tanesi siyah bir tanesi beyaz birde bir tavuğumuz var. beyaz horozumuzun ayaklarına ip bağlayıp bahçede bırakırdık . Rüyada da beyaz horozun ayaklarını çözdüğümü ve bahçede horozun uçtuğunu gördüm öyle uçuyordu ki sanki horoz 🐓 değil de kuş gibi 🐦