Rüyada Uçan Tırtıl Görmek

Rüyada uçan tırtıl görmek rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, geçim derdinin olmayacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına alamettir.

Rüya tabirine göre evliyse çocuk sahibi olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, üzüntülü günlerin sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada uçan tırtıl görmek başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, iyilik yaparak ve insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil uçan tırtıl görmek başarılarının takdir edileceğine, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazancın arttırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, ferahlığa çıkılacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, kendisine stres ve yorgunluk veren işlerinin yakında biteceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neslihan Vural

Rüyamda küçük kızımla odasındayken yeşil tüylü iki tırtıl görüyoruz, biri uçabiliyor fakat uzağa değil, diğeri uçamıyor, gidip bir kap getireyim içine koyup dışarı çıkartırız diyorum ve mutfağa gidiyorum, masanın orda aşağı eğiliyorum ve bankın üstünde duran çantayı görünmeyen bir güç bana fırlatıyor, o kadar korkuyorum ki, çok yüksek sesle besmele çekip Nas suresini okumaya başlıyorum ve uyanıyorum. Hayırlara vesile olsun inşallah.

Neslihan Vural

Allah razı olsun sizden