Rüyada Uçurum İnmek

Rüyada uçurum inmek uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, borçları varsa ödeyeceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin kişisel özelliklerinin hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arabayla uçurumdan inmek alacağı bir sonuçtan memnun kalacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre kazancının tükenmeyeceğine, zorlukların son bulacağına, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, çok güzel günler geçireceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine rivayet eder.

Rüyada dik uçurumdan inmek kazançlı işlere yatırım yapacağına, hastalıklardan kurtulacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların bir araya geleceğine, resmi görevlerde bulunacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüya kitabına göre hayırlı yollar keşfedeceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ilaydaa48

Gündüz niyetine rüyamda başka şehirden olan kız arkadaşım bir uçurumdaydı ben başka bir uçurumdan onu izliyordum o başkalarıyla voleybol oynuyordu sonra bi anda kız arkadaşım ters takla attı uçurumdan düştü bir dala asılı kaldı ondan sonra ben her gün onun cenazesine gittim bi ev var bizim evin aşağısında orda iki tane küçük kız vardı onlarla bende olan bir yiyeceği paylaştım kız arkadaşımın cenazesine giderken hep onu gördüm yolda giderken bazen karanlık bazen gündüzdü hava ağlayarak uyandım. Bi ara o kız arkadaşım da benimle ilgili rüyalar görüyordu kaza yaptığımı falan bana dikkat et diyordu. Şimdiden teşekkür ederim.