Rüyada Üniversite Okuduğunu Görmek

Rüyada üniversite okuduğunu görmek kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, iş hayatında değişiklik yapacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına alamet eder.

Rüyada üniversite okuduğunu görmek işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin zorlukların son bulacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada ikinci üniversite okuduğunu görmek gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, sorunların üst üste geleceğine, hayat boyu çok sevileceğine, daha şık mekanlarda eğleneceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına alamettir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin yeni malların alınacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, isabetli kararlar alacağına, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurhan

rüyada üniversitede dersteydim daha önce okuduğum bölümü tekrar okuduğumu gördüm ve sıkıldığım için bırakmak istiyordum hep.

Özlem

Rüyamda kızımla aynı üniversiteyi kazanmışız Türkçe bölümünü.ordan ders çıkışında da kızımın bir arkadaşı ve arkadaşının ailesi ile birlikte otobüse bindik onlarla eve geldik onlarında eski eşleriyle boşanma davaları devam ediyor ama birlikte yaşıyorlar.Evimin orda da tepe gibi bir yerde havuz var suyu koyu yeşil içi yosunlu gibi büyük taşlar var içinde.ben oraya ulaşabilmek için düzgün olmayan taşlardan tırmanarak çıktım.onun etrafında da da top oynayan çocuklar vardı.

Ela

üniversite sınavına hazırlanıyorum ve hukuk istiyorum. Rüyamda da üniversiteyi kazandığımı görüyorum ve iki yeni arkadaş ediniyorum. Amfide ortalarında oturuyorum. Bu okula ünlüler de geliyor ve hatta Edis konser veriyor ve biz de eğleniyoruz. Arkadaşımın kitaplarını yanlışlıkla yere düşürüyorum ve özür dileyip topluyorum. Sonra ben “Hukuk kazandım ben değil mi?” diyorum “evet” diye cevap veriyorlar ve çok mutlu olduğumu hissediyorum.

Yağmur

Rüyamda üniversite kazanmışım ve üniversitenin yurdunda diğer öğrencilerle birlikte yemek yiyordum.

Yağmur

Teşekkürler

Yağmur

Teşekkürler