Rüyada Uydu Görmek

Rüyada uydu görmek hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, ekmeğinin artacağına, maddi olanakların artacağına, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine delalet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına inanılır.

Rüyada büyük uydu görmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına, yaşadığı darlığın son bulacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine delalettir.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine yorulur.

Rüyada dünyanın uydusunu görmek yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, parasına para ekleyeceğine, kendi işinin patronu olacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayırlı ve güzel haberler alınacağına, rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde üzerindeki kötü durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına işaret eder.

Rüyada düşen uydu görmek rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, her zaman neşeli olacağına, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine, ticarette şansının hep yanında olacağına, fakirlikten kurtulmaya yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, sorunlarına çözümler bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde uydu görmek yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, muradına ereceğine, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine delalettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada televizyon uydusu görmek ele geçen kazancın günden güne artacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, maddi gücünün, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, eline geçen paranın bir kısmı ile geleceğine yatırım yapacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, kafasını yastığa rahat koyacağına, bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada uzay uydusu görmek sorunlarının tamamen biteceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, sıkıntıların son bulacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments