Rüyada Üzerine Kolonya Dökülmesi

Rüyada üzerine kolonya dökülmesi beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, yatırım yapma konusunda bir uzmana başvurulacağına ve bundan fayda sağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine delalet eder.

Rüyada üzerine kolonya dökülmesi kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına, uzun bir ömre sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada üzerine kolonya dökülmesi oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, işlerinin istediği gibi olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine yorulmaktadır.

Tabirciye göre epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, her türlü kötülükten uzak durulacağına, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments