Rüyada Valiz Beklemek

Rüyada valiz beklemek elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, günlerinin güzelleşeceğine, muradına ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine yorulur.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin geçim derdinin olmayacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada valiz beklemek evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, doğru yatırımlar yapacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin küslerin ve kırgınların barışacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, rakiplerinin önüne geçeceğine, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada havaalanında valiz beklemek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, şifa edineceğine, zengin olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rabia

Rüyamda otobüs terminalinden valizimin gelmesini bekliyordum ama bir türlü gelmiyordu