Rüyada Vampirden Kaçmak

Rüyada vampirden kaçmak hastalıkların biteceğine, zor bir durumun üstesinden gelmeye, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre çalıştığı yerde amir olacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, deşarj olacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, hayatına değer katacak kimselerle karşılaşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada vampirden kaçmak iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, kazancını arttıracağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, sorunlarından kurtulacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, güç, kudret ve iman sahibi olacağına, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına alamet eder.

Rüyada vampirden kaçmak hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine inanılmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, ferahlığa çıkacağına ve bu sayede çevresindekilere mutluluk saçacağına, gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih

Sanki Dünyadaki her kes vampir olmuştu. Tek ben vampir değildim. Ne kadar kaçsam koşsam her gittiğim yerde vampir vardı. Ama hiç pes etmeden onlardan kaçtım. Nefes nefese kalmıştım. Yorulmuş ve dinlenmek için duvara sırtımı dayayarak duruyordum ki uyandım.

Yagız

Rüyamda vampir bir kadın beni kovalıyordu ondan baya kaçtım.En sonund benı oldu ve onla konusmaya basladık ama korkutucuydu kadın

İREM

Konferans salonu gibi biyerdeyiz 20 kişiye yakın insan vardı arkadaşımla birlikte dışarı çıkıyoruz etrafımdaki herkes vampir oluyo hepsi peşimden koşuyor bir tek ben vampir değilim ama arkadaşım da vampir olmasına rağmen elimden tutup beni diğerlerinden kaçırıyordu

İREM

Teşekkür ederim