Rüyada Vesveseye Düşmek

Rüyada vesveseye düşmek yaşadığı bir olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini bulacağına, güzel işler yapacağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, rahata ereceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine alamettir.

Rüyada vesveseye düşmek geçim sıkıntısının olmayacağına, maddi imkânlarını arttıracağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına delalettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, ilerleyeceğine, özel hayatının yolunda gideceğine, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada vesveseye düşmek yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, zenginlik sahibi olunacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, tüm arzularının yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin özlemlerin son bulacağına, hayatında olmasını istediği ve sevdiği bir kişi ile iş yapma şansına erişeceğine, helal rızka kavuşacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, hep başarılı işler yapacağına, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tahir duman

Rüyada arkadaşım vesveseye düşmüştü bende ona tavsiye veriyorum teseli ediyorum sonra bende bakıyorum olmuyor kendisine bağırıyorum kendisine kendine gel düşünme diye bağırıyorum adeta ölü gibi kafayı yemiş gibiydi sonra bi anda dayımın da aynı şekilde olduğunu gördüm ve dayım piskolog ve ben gerçekte aynısıyım devamlı vesveseye aklıma geliyor bi olay kafama takılmış vesvese hastasıyım çok ağır bi şekilde acaba bu hastalık ile alakası varmı bu rüyayı yolrumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler