Rüyada Vitrin Kırılması

Rüyada vitrin kırılması ele geçen kazancın günden güne artacağına, işlerinin açılacağına, birçok işin birlikte yapılacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüya manasına göre bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, aile büyükeri ile bir araya gelip, hem moral hem de dertlerine çareler bulacağına delalettir.

Rüyada vitrin kırılması işleri büyütme sürecine girileceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, maddi durumunun her zaman iyi olacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, hayırlı zamanlar geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine inanılır.

Rüyada vitrin kırılması yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, çok sağlıklı olunacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, işinde en iyisi olacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, evlatları ile her zaman gurur duyacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments