Rüyada Vurulup Hastaneye Gitmek

Rüyada vurulup hastaneye gitmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, mevcut konforunun devam edeceğine, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, işlerin yoluna gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada vurulup hastaneye gitmek takdir edileceği işler yapacağına, yapacağı atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, düşkün kimselerin elinden tutacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine yorumlanır.

Rüya yorumu kitabına göre ferahlığa kavuşacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, maddi gücünün yerine geleceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla vurulup hastaneye gitmek parasının ve canın güvende olacağına, büyük başarılar kazanacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine, işinde deneyim kazanılacağına inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin rakiplerini geride bırakacağına, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İhsan

Sırtimdan 3 mermiyle vurulup kendim yürüyerek hastaneye gittim Ablam orada karşıladı tam acile girdiğimde uyandim