Rüyada Yaprak Satmak

Rüyada yaprak satmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına işarettir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, zaferler elde edeceğine, yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, güzel günlere kavuşacağına, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada asma yaprağı satmak iyi gelir getiren işler yapılacağına, iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, dualarının karşılığını alacağına delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, yeni girilen bir ortamın çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine yorulur.

Rüyada salamura yaprak satmak işlerin rast gideceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre kötü günlerini atlatmayı başaracağına, dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, bir problem yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çekmeden çözüleceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada üzüm yaprağı satmak etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Ruyamda tanidik birini yaprak satarken gordum