Rüyada Yaranın Akması

Rüyada yaranın akması darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, bol paralı bir döneme girileceğine, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğru bir kişi olacağına alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, rahat yüzü göreceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada yaranın akması kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, oturduğu makamın sarsılmayacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, evliliğinde mutluluğun daim olacağına, başarılarının eksilmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yaranın akması gönül hoşluğu yakalayacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments