Rüyada Yaşlı Hasta Adama Bakmak

Rüyada yaşlı hasta adama bakmak endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin hayır getirecek işlere girileceğine, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, borçların hafifleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yaşlı hasta adama bakmak iyi halin geleceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine, geçiminin kolaylaşacağına işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına bu sayede dinlenme ve rahatlama fırsatı elde edeceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, kötülüklerden uzaklaşacağına, hayal ettiği ve çok istediği her şeye kavuşacağına, işlerinde bereket olacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada yaşlı hasta adama bakmak aza kanaat etmesi durumunda Allah’ın çoğu kendisine nasip edeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüya alemine göre üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, başarılı ve zengin birisi olacağına, yönetici makamına oturacağına, kötülüklerden uzak olacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Feride

Rüyamda yaşlı ve hasta bir adama bakıyordum. Sırtını sıvazlıyordum. Usuyordu soba getiriyordum. Ve adam çok ufak tefekti
Lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

feride

yorum için teşekkür ederim.