Rüyada Yatay Uçmak

Rüyada yatay uçmak yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada yatay uçmak hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, bedeninde bir yara veya bir rahatsızlık var ise iyileşeceğine, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yatay uçmak her şeyin yolunda gideceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, çalışmalarının takdir edileceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, büyük adımlar atılacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments