Rüyada Yavru Papağan Görmek

Rüyada yavru papağan görmek hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, yine eskisi gibi neşeli olacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin huzuru bulacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, yeniden can bulacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz yavru papağan görmek çözüm bulmak için fikir danışacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, bilgi sahibi bir kişinin tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına tabir olunur.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin para ve makam sahibi olacağına, yakaladığı bir şansın garanti olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada evde yavru papağan görmek işini layığı ile yerine getireceğine, kendisini iyi hissedeceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, maddi gücünün yerine geleceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin hayatının daha kolay hale geleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada iki tane yavru papağan görmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, bilgiyle donanacağına, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine delalettir.

Rüyada renkli yavru papağan görmek ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri etkisiz hale getireceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine alamet eder.

Yorumcuya göre üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanmayacağına, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sarı yavru papağan görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, başarılarının sürekli olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, ilerleyen zamanlarda istediği neticeye ulaşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments