Rüyada Yavru Su Aygırı Görmek

Rüyada yavru su aygırı görmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, bir mevzuda haksız olduğunu göreceğine ve karşı tarafa özür dileyeceğine, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, şansın ve bahtın açılacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir yuva kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yavru su aygırı görmek yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre malının ve parasının artacağına, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, rızkının sonsuz olacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yavru su aygırı görmek ağız tadının da hep yerinde kalacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, gururlu bir hayat süreceğine, bir hastalıktan kurtulunacağına, kurtuluşa ereceğine, tüm isteklerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments