Rüyada Yeğenini Boğulmaktan Kurtarmak

Rüyada yeğenini boğulmaktan kurtarmak başarılarının takdir edileceğine, gönlünce yiyip içeceğine, çok daha büyük adımların atılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, başarı için fırsatların artacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hak olmayana hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına işaret eder.

Rüyada yeğenini boğulmaktan kurtarmak eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına, para ve makam sahibi olacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, kafasının boşalacağına, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yeğenini boğulmaktan kurtarmak artık daha rahat bir hayat süreceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına delalettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments