Rüyada Yeni Saat Takmak

Rüyada yeni saat takmak her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, ömür boyu başarılı olacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, zorlukları teker teker aşacağına delalettir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin çok sevinçli haberler alacağına, çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine işaret eder.

Rüyada yeni saat takmak bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine işaret etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibinin büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, kendisi için şans olacağına inandığı durumlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada koluna yeni saat takmak zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, gerek sosyal hayatında gerekse de iş hayatında saygınlık kazanacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments