Rüyada Yerlerin Beyaz Olması

Rüyada yerlerin beyaz olması dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, amaçlarına nail olacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yerlerin beyaz olması işlerini hafifleteceğine, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada yerlerin beyaz olması işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, düzenli ve sözünün eri kişiliğinin kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, büyük kazançlar sağlanacağına, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, takdir edileceği işler yapacağına, hane bereketinin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments