Rüyada Yeşil Çam Ağaç Görmek

Rüyada yeşil çam ağaç görmek iyi bir kariyer edineceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, karanlıkların aydınlanacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine işarettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin başarılarının artacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, kendisine verilen görevi başarı ile tamamlayıp üstüne bir de kar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil çam ağaç görmek eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, işlerinin açılacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına işarettir.

Rüyada büyük yeşil çam ağacı görmek kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine, işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin hayatının olumlu yönde değişeceğine, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, mutlu olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ömer

Rüyamda yeşil çam ağacı gördüm dışarda arkama döndüm tanıdığım bir bayan geçiyordu sonra o bayan giderken arkasını döndü bana baktı gündüz vakti idi hava kapalı idi sanki emin degilim

Ömer

Allah razı olsun

Semih

Bu gece uyku ile uyanıklık arasında çam ağaçları gördüm iğne yapraklı çam ağaçlarıydı. Dalları yem yeşildi her dalda çok sayıda kozalaklar vardı. Kızak karın uçlarında yem yeşil iğne yapraklıydı. Ağaçlar hem çok uzun geniş ve dalları yayılmıştı. Gerçek olamıacak kadar güzel büyük yeşil ulu ağaçlardı ve çam ormanının altı her taraf yem yeşil yabani ot ve çimen kaplıydı. Tabirini söylermisiniz. Sağolun

Semih

Teşekkür ederim