Rüyada Yeşil Çınar Yaprağı Görmek

Rüyada yeşil çınar yaprağı görmek bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına, kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, hikmete kavuşacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, ev sahibi olunacağına, kendine döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil çınar yaprağı görmek işine ve ailesine dört elle sarılacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına ve başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sevdiği bir kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının iyi yönde değişeceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil çınar yaprağı görmek kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, fikirlerinin can bulacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, hidayete ermeyi başaracağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, son zamanlarda yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments