Rüyada Yeşil İguana Görmek

Rüyada yeşil iguana görmek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, bir işe soyunacağına, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, birikim yapacağına, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, isteklerinin yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil iguana görmek işsiz ve aşsız kalmayacağına, daha fazla mal sahibi olacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden büyük yardımlar alınacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, başarılarının daim olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına, hayatının toparlanacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada evde yeşil iguana görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, maddi gücünün katlanacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, daha şık mekanlarda eğleneceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kardelenn

Uyumadan önce sevdiğim adam hakkında şöyle dua ettim. Allah’ım ben istihare namazı kılacağım fakat kılmadan önce ben sevdiğim adam hakkında bi rüya görmek istiyorum diyip inşirah süresiyle uyudum. Rüyamda evimde yeşil bi iguana gördüm çok sevimliydi hiç korkmadım öyle uyandım ama uyandığımda içim çok ferahlamıştı tüm sıkıntım gitmişti sankii ilk kez böyle bi rüya görüyorum. Lütfen benimde rüyamı yorumlayabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum