Rüyada Yeşil Kapı Görmek

Rüyada yeşil kapı görmek kusurların ve günahların telafi edileceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, rızkının genişleyeceğine, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük yeşil kapı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, yakın bir zamanda maddi durumunun düzeleceğine, kendi şansını kendi yaratacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına işaret eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin para sıkıntısı çekmeyeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, ruhen dingin, keyifli ve neşeli bir kimse olmaya başlayacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına delalettir.

Rüyada demir yeşil kapı görmek hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına işaret eder.

Rüya tabirleri lugatına göre dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, dertlerinden arınacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, rahat ve güzel günlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada eski yeşil kapı görmek hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kapalı yeşil kapı görmek işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, mal ve para kazanılacağına, kolaylıklara kavuşacağına, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin kısa sürede hayatının düzene gireceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, tecrübe sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada koyu yeşil kapı görmek canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, sayısız fırsatlar elde edeceğine, zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, yaşanan sorunların bir anda ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada tahta yeşil kapı görmek atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin maddi anlamda feraha ermeye, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümmü

Rüyada eşimle birlikte yemek yerken pencereden ölmüş kızımı görüyorum. Pencereden evin içine bakıyor. Çok heyecanlanıyorum. Eşime Remzi Ümrem gelmiş diyorum heyecanla. O bakıyor ama kızımı göremiyor. Onu karşılamak için kalkıyorum. Pencerenin yanında açık yeşil bir kapı varmış. O kapı açılıyor. Ben kızım girecek diye beklerken içeri bir sedye giriyor. Sedyenin üstünde bir kedi görüyorum. Uyandım. Kızımı gördüğüm rüyalardan çok etkileniyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Ümmü

Çok teşekkür ederim.