Rüyada Yeşil Kelebek Görmek

Rüyada yeşil kelebek görmek sevinç dolu haberler alacağına, elindeki imkanların artacağına, aksiliklerin son bulacağına, sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin çok saygın bir iş markası olacağına, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine delalettir.

Rüyada büyük yeşil kelebek görmek işlerinin bir düzene oturacağına, bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, çok büyük bir sevinç duyacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, bir anda yükseleceğine, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına işarettir.

Rüyada kocaman yeşil kelebek görmek hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, moralinin yerine geleceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, kurtuluş yollarına ulaşacağına, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yeşil Kelebek Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda büyük yeşil bir kelebeği bir apartman önünden elime alıp sevdim ve bıraktım. Bıraktıktan sonra da sağlıklı ve mutlu uçmaya devam etti. Kelebek yeşildi ve kafa bölgesi sanki yeşilin 2-3 tonuna sahipti.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya basamağa, umuda ve eve delalettir. Rüya yorumuna göre kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına; umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına; ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorulmalıdır.

 2. Selam. Ben rüyamda evimde bir odada yere konmuş böyük yeşil kelebek gördüm. Sonra onu elimə alıb pencereden dışarı uçurdum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız maddiyata, neşeye ve iyiliğe alamet eder. Rüya tabirine göre sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına; geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine; çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına yorulur.

 3. Rüyamda kuzenim başka bir ilde apartmana taşınmış. Onun evine gidiyorum kafamdan iki tane yeşil kelebek düşüyor ve tekrar peş peşe uçuyorlar. Kafamı çevirince kuzenim onları kavanoza yakalıyor. ( Kuzenim gerçek hayatta şu anki yaşadığı evde sıkıntılar çekiyor)

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yeniliğe, düşüncelere ve sonuçlara yorulur. Rüya alimlerine göre yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına; endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına; kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim