Rüyada Yeşil Örümcek Görmek

Rüyada yeşil örümcek görmek mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına inanılır.

Rüyada birden fazla yeşil örümcek görmek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hastalıklara şifa bulunacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, daha temkinli ve garantici olacağına işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yaşayacağı mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, işlerinin başarılı olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, para pul sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada büyük yeşil örümcek görmek başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, büyük başarılar kazanacağına, iyi dostları sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, çok iyi işler ortaya konacağına alamettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, bekar ise evleneceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bacı

Kardeşimin odasında büyük yeşil bir örümcek benim üzerime atlıyordu ve korkup uyandım
neye delalet acaba

Birsen

Rüyamda ekmek yerken içinde zümrüt yeşili büyük bir örümcek yuva yapmış midem bulanıp ögürmeye başlıyorum