Rüyada Yeşil Sarık Görmek

Rüyada yeşil sarık görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine, aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına işarettir.

Rüyada yeşil sarık görmek sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, saygınlığına leke sürülmeyeceğine, sorunları ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, iş hayatında çok büyük bir yardım alacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, güzel günler geçireceğine, yeni bir eve taşınılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başında yeşil sarık görmek istediği hayatı yaşayabilmesi için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, kararlarına saygı duyulacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin haneye bolluk ve bereket dolacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, güzel bir insan haline geleceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bayram

İstihare rüyasında yatsi namazına gittim hoca bayram yeleğin çok güzel bana verirmisin dedi ona verdim ve ona verirken başındaki yeşil sarık dikkatimi çekti ve öylece uyandm

Anonim

Rüyada yeşil sarık üstüne pempe mendil dolanmış ama mendilin ucu uzun arkası dönük bir adam gördüm.anlami nedir acaba.