Rüyada Sarık Takmak

Rüyada sarık takmak psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, kendini çok daha iyi hissedeceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına işarettir.

Ulemaya göre istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başına sarık takmak yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine delalettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüyada beyaz sarık takmak Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı bulacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin bedenen ve ruhen dinleneceğine, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, kırmak ve üzmek istemediği kişilerle arasında olan tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada imam sarığı takmak uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilip kazanca çevireceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, kendisine karşı yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, çok daha iyi günler göreceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil sarık takmak işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, sosyal hayatında mutlu olacağına, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendireceğine, yaşadığı muhitin yenileneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, rahat edileceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments