Rüyada Yeşil Sarmaşık Görmek

Rüyada yeşil sarmaşık görmek üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, sevdiği birisini herkese ilan edeceğine, daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, becerileri ve deneyimleri sayesinde kötü durumlardan kurtulacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına işarettir.

Rüyada yeşil sarmaşık görmek yardımı ile dardaki kimselere ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine yorumlanır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin tatil ya da dünya turuna çıkacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, arabuluculuk yapılacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada duvarda yeşil sarmaşık görmek maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, hedeflerinin karşılık bulacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, yeni bir haneye sahip olacağına, işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yeşil Sarmaşık Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda okuldan tanıdığım ama samimi olmadığım bi cocukla el ele okuldan çıktık ikimizin üzerinde de yeşil giysiler vardi yaşlı bi adam ve torununu gördük
  adam ikinizde askersiniz diyodu sürekli sonra ilerledik bi sokağa geldik yeşil sarmaşıklar sokağı ikiye bölmüştü o çocuk beni bırakıp başka birinin fotosunu çekmeye gitti sonra benimde elimde bi fotoğraf makinesi gördüm bende sonra 1 kere kız kardeşimin fotosunu çektim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya atılan adıma, rahatlamaya ve habere rivayet eder. Rüya tabirine göre atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine; kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına; müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine işaret eder.

 2. Rüyamda evin bahçesinden dikenli sarmaşık çıktı ve büyüdükçe bütün evlerin balkonunu dağıtıyordu. Hani varya masallarda olan sarmaşıklardan.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya tanışmaya, başlangıçlara ve bağlılığa delalettir. Rüya tabirine göre bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine; hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına; ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına alamettir.

 3. Hayırlı günler ,rüyamı sabah karşı gördüm ,rüyamda abimle birlikte dağ olan biryere gidiyorduk sonra oralar birden su oldu abim suyun kenarına gidip birşeyler topladı bnde karşı tarafa geçim derken ayağım kaydı ve yeşil sarmasikli suya düştüm abi diye seslendim abim o sırada gelemedi bnde çıkmak için uğraştım sonra uyandım çıktım mi bilmiyorum ama yorumlar mısınız lütfen hayırlısi olsun inşallah 🤲

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya olaylara, çabaya ve başarıya alamettir. Rüya yorumuna göre bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine; hep çaba gösteren kimse olacağına ve bu sayede çevresindeki kişilerin takdirini kazanacağına; el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim