Rüyada Yılan Başı Ezmek

Rüyada yılan başı ezmek iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, sadece makamının değil kazancının da artacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, moral bulacağına, el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, başarısının kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz yılanın başını ezmek aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, kısmetinin hep açık olacağına, herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine alamet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin kazancının helal para olacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük yılanın başını ezmek işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine inanılmaktadır.

Rüyada evde yılanın başını ezmek iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, daha huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına işarettir.

Rüyada iki yılanın başını ezmek ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, variyet sahibi olacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, daha fazla başarı kazanılacağına, yaşamının yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin kazancının artacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına delalet eder.

Rüyada kara yılanın başını ezmek maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, saygınlığının artacağına, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı yılanın başını ezmek daha fazla gelir elde edeceğine, ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, manevi anlamda çok yol katedileceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, evliliğinde mutlu olacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, gireceği bir iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, çevresinin hep kalabalık olacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına alamet eder.

Rüyada kobra yılanının başını ezmek kazancının ve zenginliğinin artacağına, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, gururlandıracak işler yapacağına, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine yorulur.

Rüyada küçük yılanın başını ezmek yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, elindeki bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgilere ulaşacağına, mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, düşmanından kurtulmaya, anne babasının onayını alarak hareket edeceğine ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına işarettir.

Rüyada sarı yılanın başını ezmek huzursuzlukların son bulacağına, hoş muhabbette olacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada siyah yılanın başını ezmek kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, gelişim içine girileceğine, güzel sözler işiteceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru yılanın başını ezmek daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, borçları varsa ödeyeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vermeyeceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine alamet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, işlerinin açılacağına, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, kısmetlerin artacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine inanılır.

Rüyada yeşil yılanın başını ezmek rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, kinin ve nefretin son bulacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, isteklerinin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zehirli yılanın başını ezmek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine, ailesi tarafından çok sevileceğine, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine alamet eder.

Rüya yorumcusuna göre Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, duaların kabul göreceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Merhabalar rüyamda bir kadın yılana dönüşüyor korkuyla yılanın başına taşla vuruyorum saldırıyordu zar zorla başını ezerek öldürdüm

Melike

Gündüzgözüile Bir akarsuyun kenarındaydık Ben babam annem dolaşıyorduk su bir yerde geniş bir göl haline dönüşüyordu sanki önüne Ben çekmişler gibi küçük bir göl vardı sonra ben bir yılan gördüm yılanı boynundan yakaladım yılan zehirli bir yılandı Onun boynunu sıkı sıkı tutuyordum sonra yılanın elimden kurtulmaya çalışıp koluma sarılıyordu ama ben sıkı sıkı tutuyordum yılan iyice sersemledi sonra annemin Göle girdiğini gördüm aynı anda gölde bir yılan bilirdi Büyük bir yalan sonra yılan annemin