Rüyada Yılandan Kaçmak Korkmak

Rüyada yılandan kaçmak korkmak uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre yüzünün gülmeye başlayacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, yeni bir işe gireceğine, yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılandan kaçmak korkmak amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, zorlukları aşacağına, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, her daim temkinli olacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin tövbelerin amacına ulaşacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine, her geçen gün başarılarının artacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yılandan kaçmak korkmak kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, yolunda huzurla devam edeceğine, alın terinin karşılığını alacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, büyük başarı kazanacağına, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gamze

İş için Servise bindim Kalabalık içinde teyzemde vardı Birde eski sevgilimi gördüm Kendini saklıyordu Servis bizi bahçeli bir restorantta götürdü. Garson ne yersiniz dedi. Ben bir adana söyledim. Bir tek benim yemeğim geldi Teyzemde o sırada kızıma git bir bak ne yapıyor dedi. Bakmaya giderken geçtiğim bahçeden yılan sesi duydum. Bana yaklaşıyordu. Ama görünmüyordu. Ses yaklaştıkça korkum arttı. Sonra yılan siyah pelerinli korkunç bir adama dönüştü. Yüzü heryeri siyahtı. Nefes nefese kaldım.

Ebru

Rüyam da sarı ve büyük bir yılan beni kovaliyor bir akrabanin evine kaçiyorum kapıyı kapatiyorum altından çikio yine geliyor bir odaya kaciyorum kapidan yine çıkıyor o odada akrabalarda varmis ben kacip kurtuluyorum bu sefer disari atiyorum kendimi bazi akrabalarda kacip kurtuluyor

Gumball Tv

Cok garipti ve aglayarak uyandim
Eski okulda ogrenciydim.Arkadasimla kutuphaneye gittik sira bana geldi falan daha once hic gormedigim ogretmen alamayacagimi borcum old soyledi tamam dedim neyse ciktim 1. Katta eski hocami gordum koridorun sonuna gdigimizde o merdivenlere oturdu birden yaninda bi buyuk kertenkele gibi bi sey cikti hocam dedi yukari cik sonra en ust kata ciktim ama merdivem arasindan en alt katta kertenkeleyi gorebiliyodum. Ciktim iste uzun bi yilana koridorda gidip geliyoe nasil olduysa koridorun sonuna dogru kosuyordum Ama bi yandanda isiklar kapaniyodu alt katta indim kimseler okulda yoktu sonra uyandim