Rüyada Yılanın Kurbağa Yediğini Görmek

Rüyada yılanın kurbağa yediğini görmek çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, işinin gücünün rast gideceğine, mutlu günler yaşanacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, işlerin büyük kazanç getireceğine delalettir.

Rüyada yılanın kurbağa yediğini görmek büyük bir ferahlama yaşayacağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, hayatında çok büyük ve güzel değişiklikler olacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, hasta olanın iyileşeceğine, aradığı çareleri bulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya delalet etmektedir.

Rüyada siyah yılanın kurbağa yediğini görmek hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, kendini çok mutlu ve hafif hissedeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, işlerin toparlanacağına yorulur.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin evliyse çocuk sahibi olacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, işlerini zahmetsizce bitireceğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yılanın Kurbağa Yediğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba, Rüyamda hoşlandığım adamın(arkadaşımın) evindeydim ve annesi bir çanta taşıyordu. Arkadaşım çantayı açıyordu ve içinden yaralı bir kurbağa çıkıyordu (ben bunu tüylü olarak düşünüyordum ama) bir de yılan. Annesi arkadaşıma kızıyor. Çünkü yılanın kurbağayı yemesi için çantada olduğunu söylüyor. Onlar odadan çıkınca ben yılanın kurbağayı yemesi için uğraşıyorum ve başarıyorum. Daha sonra annesi ve arkadaşım neden böyle yaptığımı soruyor bende böyle olması gerektiğini söylüyorum. Onlar da keşke zahmet etmeseydin diyorlar. Nasıl yorumlarsınız bu rüyayı. Teşekkürler şimdiden.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya insana, yola ve kısmete işarettir. Rüya alimlerine göre insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına; dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına; hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına delalet eder.

 2. rüyamda evimizdeydik herkes çay içerken ben bizim küçük balkona çıktım baktımki balkonun üst demirinde yılan kurbağı yakalamış sımsıkı sarıyordu ve o yılan kobraydı hemen abimin yanına koşarak balkonda yılan var dedim abim hemen sopayı alıp yılana defalarca vurdu ama orda yılan kurbağı yedimi yemedimi bilmiyorum tek bildiği abimin yılanı öldürdüğüydü

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya ilerlemeye, bağlılığa ve inanca delalettir. Rüya alimlerine göre planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına; sevdikleri ile aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına; güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim