Rüyada Yılanın Üzerine Sıçraması

Rüyada yılanın üzerine sıçraması yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, kaybettiği itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, huzur bulacağına, yakında gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine işaret eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, alınacak yerinde kararların konforunun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına delalet eder.

Rüyada yılanın üzerine sıçraması çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, lüksünün artacağına, kendisini Allah yoluna adayacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin toplum hayatına katkılarda bulunacağına, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına yorulur.

Rüyada yılanın üzerine sıçraması kendisi için hayırlı olacak gelişmeler yaşanacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin maddi olarak çok huzurlu olunacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, sosyal hayatında mutlu olacağına, ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Ben rüyamda kücük bir yılan gördüm ben ondan korkup kacarken o benim ayağımın üstüne sıcrıyor bu rüyada görümcemden yardım et diye bağırıyorum

Emine Coşkun

Rüyamda 4 yada 5 kişiyiz. Eve büyük bir yılan girmiş simsiyah hepimiz çok korktuk. Yılan camdan tarafa doğru ilerledi cam kapalı olduğu için geri döndü. Ve üzerime sıçradı. Kuyruğu yüzüme çarptı. Ve ben korku içinde uyandım 2 saat kendime gelemedim çok korktum.

Ayşe

Rüyamda arka bahçedeki su bidonunun yanında birbirine sarılı ve birbirine tıslayan iki büyük siyah yılan vardı hemen yanlarında küçük siyah bir yılan sonra küçük siyak bir kedi gelip küçük yılanı yakaladı ben tam arkamı dönecekken diğer iki siyah yılan yukarıdan aşağıya doğru tıslayarak üstüme atladı…