Rüyada Yıldızlara Yükselmek

Rüyada yıldızlara yükselmek mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, kısmetlerinin açılacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, büyük başarı kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kazançlı işler yapacağına, huzurunun yerine geleceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına delalet etmektedir.

Rüyada yıldızlara yükselmek borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüya tabircilerine göre yeni dostluklar kurulacağına, kısmetinin açılacağına, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, ekmeğinin verimli olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, kendisini ifade etme yeteneğinin hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yıldızlara yükselmek elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, arkasından gizli iş çevirenlerin ipliklerini pazara çıkaracağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına delalettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, hedeflerin karşılık bulacağına, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments