Rüyada Yoğurt Taşması

Rüyada yoğurt taşması ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, şansızlığın kırılacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine işarettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin kazancın artacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, büyük adımlar atacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, parasal sorunların giderileceğine yorumlanır.

Rüyada yoğurt taşması kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına delalettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin işinde büyük başarı elde edeceğine, aile içinde de bereketin artacağına, çok büyük özgüven kazanacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada yoğurt taşması hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, başarısının yükseleceğine, işinde bazı kişileri istihdam edeceğine, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, yapacağı yerinde davranışlar sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments