Rüyada Yorgan Açmak

Rüyada yorgan açmak sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, evli ise bir çocuk sahibi olacağına, vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, hikmete kavuşacağına alamettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, yapacağı ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, herkesi kendisine imrendireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yorgan açmak kırgınlıkların sona ereceğine, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, çevreye karşı itibarın artacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına rivayet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, son zamanlarda yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yorgan açmak alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, arzuların gerçekleşeceğine, sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin yaşamının tadını çıkaracağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, ticaretinin genişleyeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments