Rüyada Yüksek Korkmak

Rüyada yüksek korkmak sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, gayrimenkul sahibi olunacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine delalet eder.

Tabirciye göre zenginliğe sahip olacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, ferahlık veren sözler duymaya, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına yorulur.

Rüyada yüksek korkmak dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, her istediğini elde edeceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok yüksekten korkmak çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının hiç bozulmayacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, iş hayatındaki güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yüksek Korkmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhabalar çok renkli bir rüya gördüm ama bu aralar da çok iş stresim var. “Rüyamda bir evim var ama çok yüksek bir binanın en üst katı ama sanki daire gök yüzünde kadar yüksek balkona çıkıyorum ve tam bir yangın merdiveni var ve önünde kenarda biraz çamur yağmur yağmış ve oraya çamur birikmiş yine bizim evimizde bir tekir kedi var ve o kedi de balkonda birden balkonun yangın merdiveni kapısı açılıyor dışarı doğru ve sanki boşluğa kedi düşecek diye korkup kucağıma alıp kapıyı kapatmaya çalışıyorum ve ödüm kopuyor bu arada sonra kurtarıyorum ve birden sanki o kedi peygamberimizin kedisiymiş diye söylüyor biri ve çok tedirgin olup kediye sarılıp öpüyorum ve yanlış mi yaptık bu eve taşındık diye içimden geçiyor kapıyı 3 defa kilitliyorum itip sağlam mı diye kontrol edip dışarı çıkıyorum çocuklarla bir restauranta yemeğe gidiyorum ve restaurantın merdivenlerinden inerken daha önce yanımda çalışan bir bayanı 2 çocukla görüyorum bir kızı vardı ama bir kız bir Erkek çocukla ne yapıyorsun diyorum buraya iş için geldim diyor sonra soruyorum nasılsın gerçekten diye üzüldüğünü işten ayrılmasını. Onu çok üzdüğünü amaHer şeyin Geçtiğini söylüyor içim acıyor ama çocukları da çok güzel bu arada içeri geçiyoruz yemekte birden bir masa kuruluyor önümüze 3 kişilik ve birileri gelip oraya oturuyor Kim olduklarını bilmiyorum tam karşılarında bir masa var orada oturanlara restaurantın sahibi Ya da o üç kişiden biri tam farkedemedim rica ediyor ve arka tarafa geçmelerini istiyor onlar da elbette deyip geçiyorlar sanki hepimiz onların tebası gibi arkalarında oturuyoruz kim bunlar diye merak ederken uyandım

  • Sevgili Nuray,
   Rüyada yüksek bir binanın en üst katında oturduğunu görmek aileye emeğe ve nimetlere delalettir. Rüya aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine; dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına rivayet eder. Rüyada kedisi yüksekten düşecek diye korkup kucağına aldığını görmek rüyayı gören kişinin uzun süren çabaların sonunda ulaştığı mutluluktur. Rüya sahibinin hayatındaki insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sevdikleriyle sağlıklı ve mutlu bir hayat, ömür geçireceğine delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara iyiliklere vesile olsun…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim