Rüyada Yumurta Toplamak Görmek

Rüyada yumurta toplamak görmek ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, sevinçli haberler geleceğine, ruhen rahatlığa erileceğine, mutlu günler yaşanacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, toplumdaki statüsünün yükseleceğine, bir ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının yumurta topladığını görmek ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, ekonomik olarak kalkınacağına, idealist davranacağına, makamının yükseleceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, sağlığının bozulmayacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kümesten yumurta topladığını görmek gönlündeki gibi sevileceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin işlerini büyütüp geliştireceğine, hayatındaki zorlukların biteceğine, yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına delalet eder.

Rüyada tavuk yumurtası topladığını görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, zorlukların biteceğine, günden güne kazancının artacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına işaret eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya Ertaş

Rüyamda kümeste beyaz yumurtalar gördüm seviniyorum tavuklar çok yumurtlamış diye topluyorum yumurtaların kabukları ince olduğunu fark ettim götürüb eve kırayım diye düşünüyorum