Rüyada Yumurtanın Sarısıyla Beyazını Ayırmak

Rüyada yumurtanın sarısıyla beyazını ayırmak uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, kendisi için hayırlı olacak gelişmeler yaşanacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, herkesi kendisine imrendireceğine, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine delalet eder.

Rüyada yumurtanın sarısıyla beyazını ayırmak ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunların büyük bir kısmından kurtulmasına ailesinin kendisine yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, düşmanların barışacağına, tüm dileklerin tutacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, yüzünün güleceğine, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine delalet eder.

Rüyada yumurtanın sarısıyla beyazını ayırmak mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, çevre değiştireceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla amacına ulaşacağına işarettir.

Rüya manasına göre zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, huzur dolu günler geçireceğine, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments