Rüyada Yunan Görmek

Rüyada yunan görmek zor günlerini arkasında bırakacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, başarılı olacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına, ağız tadının bozulmayacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, oldukça kazançlı işler yapacağına, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yunan görmek mutlu günlerin yaşanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, düşmanlarını kaybetmeye, işlerini tek başına yöneteceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yunan görmek çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, başkaları ile muhabbetinin artacağına, kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına işarettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, gayrimenkul işine girileceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments