Rüyada Yüzüğün Eğilmesi

Rüyada yüzüğün eğilmesi mutluluktan gözyaşı dökeceğine, kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına işaret eder.

Rüyada altın yüzüğün eğilmesi kendinden emin adımlar atacağına, rakipleri ve kendisini çekemeyen kişilere karşı her zaman daha büyük bir avantaj sahibi olacağına, bedeninin şifa bulacağına, insanlar tarafından tanınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, hayır duaları alınacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, yeni insanlarla tanışacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gümüş yüzüğün eğilmesi elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına işaret eder.

Rüyada nişan yüzüğünün eğilmesi düşünmeden yapılan maddi bir yatırım sonucunda herhangi zarara uğramayacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, büyük başarılar kazanacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada söz yüzüğünün eğilmesi zenginliğinin tükenmeyeceğine, yakın zaman içinde kazancının artacağına, güzel haberler alınacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin yeni duygular tadacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, başarılı bir işini daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, sorunlardan kolayca kurtulacağına, sağlık sorunun kalmayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümran

Rüyada kuzenimin söz yüzüklerin elime alıyordum ve kızınki eğilmiş yamuktu erkeginkini görmedim kırmızı kurdele ile bağlıydı ve siyah bir uzun kutunun içindeydiler ama bu yüzükleri teyzem gösterdi ve dediği kişi yani kuzenim evli işte bitti falan diyordu yüzüklerin böyle kaldı bana al diyordu

Nisa

Rüyamda yüzüğü elime alıyorum eşime diyorum bak iki parmağımla sıktım hemen eğildi diyorum