Rüyada Zehra Görmek

Rüyada zehra görmek sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, sıkıntılarının biteceğine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, patron koltuğuna yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, kendisini ifade etme yeteneğinin hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zehra görmek kırgınların barışacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına rivayet eder.

Rüya tabirlerine göre kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, dünya malı elde edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine yorumlanır.

Rüyada zehra görmek büyük paralar kazanılacağına, sorumlulukların azalacağına, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre net bir bakış açısı kazanacağına, rütbe edineceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hacer

Oğlumun okulunda Fatma Zehra isimli bir kız oluyur. Okuldan Denizlideki başka bir okula gidiyor. Onu yeni okulunda görüyorum ve bana dönüp gülümsüyor şimdi yerimi buldum diyor