Rüyada Zelzele Sallanmak

Rüyada zelzele sallanmak aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, işine dört elle sarılacağına, ticarette başarılı olacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada zelzele sallanmak bazı kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, eğer mevcut şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin feraha ermeye, ortaklarla çıkılan bir yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, hayırlı günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada zelzele sallanmak yaptığı başarılı işlerin doyumsuz hazzını yaşayacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, yaşamında kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, iş yaşamında söz sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, imkânlarının kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments