Rüyada Zeytin İkram Etmek

Rüyada zeytin ikram etmek sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, işsiz ve aşsız kalmayacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, helal ve geniş rızık elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada misafire zeytin ikram etmek üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına, üzüntülerinin biteceğine, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına alamettir.

Rüyada peynir zeytin ikram etmek masa başı bir işe gireceğine, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, şanslı olacağına, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah zeytin ikram etmek yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine, zorlukların aşılacağına, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, işlerini düzene sokacağına, ferahlığa çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, çok rahat bir nefes alacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil zeytin ikram etmek kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen her şeyi yerine getireceğine, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına yorumlanır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, dualarına karşılık alacağına, hayatının düzene gireceğine, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şu

Rüyamda evsiz kalmış insanları gerçekte çok küçük olan evime alıp onlara çuvallar dolusu zeytin ekmek ile yemek yedirdim rüyamı yorumlar mısınız