Rüyada Zırhlı Araç Görmek

Rüyada zırhlı araç görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, lüksüne lüks katacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, bol hayır duaları alınacağına yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada askeri zırhlı araç görmek büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, üzüntüsünün ve ağırlığının kaybolup gideceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, daha fazla nimete kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada polis zırhlı araç görmek önünün açılacağına, yeni bir ortama girileceğine, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin tasaların ve üzüntülerin biteceğine, kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, işlerinin de kolaylaşacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emre Göktas

Sabah bir hayvanat bahcesinde geziyorum. Hayvanat bahçeside o kadar guzel bir hayvanat bahcesi degil derme catma bir yer. Tabi bu geziyi bir kac kisi gitmişiz kim olduklari ve bu bir kac kisiyi gormedim sadece hissiyat. Gezide aslan ve bir kac hayvan gordum sadece aslani hatirliyorum. Sonra ayni gece biz birde kavgali oldugumuz bir akrabamla yine gelmisiz. Aslanlarin ordan ben gectim akrabam aslanlarin kapiyi zorladi. Uzaktan anladim bir seyler olacagini cunku aslanlarin kafesinin tahta kapisi vardi altinda da buyuk bir bosluk vardi. Ilk iki yavru aslan cikti. Sonra buyuk aslan altan cikmak icin zorladi derken cikti. Sonra ben tekim digerleri napti bilmiyorum aslan bizi parcalamasin diye hayvanat bahcesinde kacmaya basladim. Diyorum ki kapidan cikayim soyle cikarim boyle cikarim derken. Bir kosede araclar var genelde traktörler ve bir polis yada askeri zırhlı araci. Ilk traktöre çıkmıyorum ama buraya aslanin ziplaya bildigini görüyorum. O ara aslanin yavrulari geliyor traktörün ustune onlari asagiya atıyorum yine geliyorlar derken diyorum traktörun ustu olmaz. ayağa kalktim baktim arkasi hayvanat bahcesinin tahta duvari diyom atliyip cikip surdan cikayim. bana arkasi cok karisik geldi otlar filan oradan çıkamayacağını anladim. bu seferde kösede ki zirhli aracin ustune ciktim. dedim buraya cikimaz burda saklanayım. En son aracin onune dogru düşmüş aslanin görmeyeceği sekilde saklandim. Birde araclarin ustu hep örtülüydü. Simdiden yorum icin tesekkurler.

Kürşat

Rüyada zırhlı askeri araca bindim benimle birlikte iki kişi daha bindi onlar geldikleri yerde inince bende onlarla indim fakat yanlış indigimi anlayın araç kapısına tutunarak biraz daha gittik araç durdu ve ben uyandım
Bekar