Rüyada Zor Uyanmak

Rüyada zor uyanmak dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, tatsız sözlerin unutulacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, parasının her geçen gün artacağına alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, para biriktirebileceğine, lekelenmiş adının temize çıkacağına, rahat ettirecek adımlar atılacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına işarettir.

Rüyada zor uyanmak işlerinin çok iyi bir hal alacağına, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına yorumlanır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, dertlerinin dermanını bulacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada uykudan zor uyanmak rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, kısmetlerinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cantuğ güneş

Uyurken uyanmakta zorlandım ve zorla uyanmaya çalışırken uyanmak için hareket etmeye çalıştırdım kendimi göz kapaklarımı açamıyordum ve hareketde çok az edebiliyordum en sonunda uyandım ve yan yatarken tavandan mavi elbiseli uzun kahverengi saçlı vampir dişli bir kadına sağ ayağımla vuruyordum silik gibiydide kadın ve sonra rüya oldunu anlayınca uyanmaya çalıştım gene ama biraz daha rahat olsada gene zorlandım uyanırken sanki birisi gözkapaklarımı tutuyor gibiydi