Rüyada Abimi Sarhoş Görmek

Rüyada abimi sarhoş görmek tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, saygınlık elde edeceğine, güvendiği bir iş arkadaşının sıkıntılarının üstesinden gelmesinde destek olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibinin uzun bir seyahate çıkılacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada abimi sarhoş görmek atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine, kazancının eksilmeyeceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş abiyi sarhoş görmek dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, dertlerin biteceğine, sevdiği bir kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, kimse ile tartışmayacağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Selam ben memet…abimi sarhoş bir halde arkadaşı eve kafası aşagida bir şekilde getiriyor ben gurbetteyim ve annemin evinde görüyorum rüyayı …