Rüyada Afgan Görmek

Rüyada afgan görmek hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada afgan görmek sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, ettiği zararları telafi edeceğine, yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına bu sayede dinlenme ve rahatlama fırsatı elde edeceğine, yaşadığı bir olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada afgan görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, sorunların bir bir çözüleceğine, birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, işinde büyük başarılar alacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, başarı getirecek adımlar atmanıza, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments